GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 7063028
nr 706 3028
Skålar
5 st, Kina, diameter 7-10 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:41:19
30/7 21:14:36
300 kr
31/7 22:34:20